Pobyt ve tmě na trase Praha – Průhonice

Pro všechny, kteří si myslí, že dokáží nějakou dobu vydržet sami se sebou a potmě.

At´jste na duchovní cestě a potřebujete hlubší propojení sám se sebou a nebo Vy, kdo se potřebujete zastavit a zamyslet se, kam směřujete – čtěte, tyto stránky i služba, kterou poskytují, jsou tu pro Vás.

Praha1

 

Dostala se mi do ruky velice zajímavá kniha „DUNKELTERAPIE“ od Holgera Kalweita. S velkým zájmem jsem si jí přečetla. Také jsem shlédla přiložené DVD. Zaujaly mě příběhy lidí, kteří již ve tmě byli. Jejich příběhy a zážitky jsou jakoby z jiného světa. Doporučuji si tuto knihu půjčit a přečíst než se rozhodnete do toho také jít. Já jsem zatoužila si to také vyzkoušet, moje duše jako by mě k tomu přistrkovala.

Jak je zřejmé z internetu, pobyt ve tmě začal být velice populární. Zjistila jsem, že všichni provozovatelé mají minimálně na půl roku dopředu obsazeno. Navíc v okolí Prahy jsem jich mnoho nenalezla. Ne každý je připraven na pobyt ve tmě a zároveň i na daleké cestování. Pobyt ve tmě je tedy velice vyhledávaná aktivita, trochu bych jí přirovnala k duchovní maturitě.

Rozhodla jsem se začít poskytovat tuto službu ostatním, kteří jsou trochu jako já a když se pro něco rozhodnou, chtějí to rychle.

Průhonice

Bydlíme 12 km od Prahy ve velice krásné oblasti – několik minut od Průhonické obory a parku. Oblast je označována jako satelit Prahy, ale je tu opravdu klid a pohoda. Informace o Průhonickém parku, kde se točilo velké množství pohádek, najdete v záložce Kontakt.

obora

V první fázi jsme pro Vás připravili oddělený prostor v domě, s koupelnou a splachovacím záchodem, dokonale zatemněnou. Prostor je určen pro terapii jak jednotlivců, tak i párů.

Pobyt ve tmě je doporučen v násobcích 7 dní. Můžeme se ale domluvit I na jiných termínech – např. prodloužené víkendy – pro ty, kteří si to chtějí vyzkoušet.

rododendrony

vanocnidarkovypoukaz                                                                dárkový poukaz1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *