Kontakt

Prostor, který naleznete v blízkosti Prahy a víceméně dosahu metra je přesto situován v tichém, vesnickém prostředí v sousedství nádherného Průhonického parku a obory.

Průhonice

Průhonický park je jedním z nejpůvabnějších a nejromantičtějších míst Středočeského kraje. Na 250 hektarech je možno se nejen nadýchat svěžího vzduchu, ale zároveň poznat vzácně udržovanou krajinnou lokalitu, historické objekty a mnohá lesní i luční společenství. Park je přitažlivý a osvěžující svou krásou a vůní v každou roční dobu. Leží v nadmořské výšce 280 – 340 metrů nad mořem a síť cest je dlouhá čtyřicet kilometrů. Vhodné podmínky parku umožňují uchování velkého genofondu rostlin a živočichů i pro příští generace. Doporučuji navštívit buď před začátkem terapie a nebo po absolvování. Prostory jsou opravdu jen kousek od tohoto klenotu mezi parky.

Průhonický park se dělí na dvě části – park a obora. Od nás se dostanete v první řadě právě do té druhé části. Tato část se poněkud liší od té předchozí: je zadumaná, uklidňující, k odpočinku zve desítkami laviček a ve své vyšší části skýtá krásné vyhlídky na rybníky Bořín a Labeška. Právě pro svoji zadumanost a uklidňující účinek tuto návštěvu doporučujeme. Park je více frekventovaný, ale oblíbený k procházkám.

Muškátová 348
Jesenice – Osnice

č. tel.: 606762673 (upřednostňuji kontakt e-mailem – děkuji za pochopení)

e-mail: blanka.topkova@seznam.cz a nebo terapietmou@centrum.cz.

bližší informace naleznete na mapě :

mapa