O mně

AAEAAQAAAAAAAAJGAAAAJGYyMjEwMzU3LTJlMzEtNDEzMy05ZGQ1LTZjMjYxNDIyMTFjYg

Jmenuji se Blanka, jsem Teraperut duše, lektor a vaše spřízněná duše.

Do svých 45 let jsem spala. Někdo tomu říká být zhypnotizovaný. Žila jsem jako mnoho jiných lidí, chodila jsem do práce, abych pomohla živit mojí rodinu, snažila jsem se za to dostávat co nejvíce peněz, dělala jsem tzv. kariéru. Plánovala jsem zahraniční dovolené, honila jsem se a štvala, po večerech studovala. Nová televize, pračka, nový dům, velké dluhy…

A stále jsem byla moc nespokojená se svým životem a přišly nemoci. Vysoký tlak, nadváha, nemocné ledviny…

K mému probuzení mi pomohla moje máma. Přišla za mnou ve snu a oznámila mi, že už je také tam a že je s tátou. Teprve, když jsem se dozvěděla, že zemřela, pochopila jsem, co se mi to vlastně zdálo. Ona mi kdysi slíbila, že jestli je nějaký posmrtný život, že mi to přijde říct, až umře.

Z člověka zaměřeného spíše na hmotu, jsem se stala milujícím člověkem s otevřeným srdcem. Svůj život jsem zaměřila úplně jiným směrem a nyní již kráčím po nové cestě s vizí spokojeného a šťastného života plného hojnosti a zdraví. Moje životní poslání je pomáhat lidem, kteří váhají se vydat na novou cestu, bojí se toho, mají nějaké problémy, které potřebují řešit.

Stala jsem se mnohem citlivější a většinu věcí jsem začala vnímat jinak. Začala jsem hodně číst – cosi mi honilo – čti rychle, sháněj další a další informace, víc a víc. Získala jsem jich mnoho  a najednou mě to všechno úplně pohltilo. Co udělat, abych byla úplně zdravá? Jak žít, abych byla ve svém životě jen spokojená? Jak se osvobodit a žít v hojnosti?

Stále častěji se mi objevovala možnost pobytu ve tmě – nejprve na internetu, pak se objevila kniha, kterou jsem si koupila a cosi mě pohánělo, jdi tam, zkus to, posune tě to dál…. No a tak jsem šla. Zjistila jsem, že všichni poskytovatelé mají plno na půl roku a najednou mi přišlo, a proč bys to také nenabídla, místa máš doma dost. A už se to začalo rodit…

Usilovně na sobě pracuji a zároveň pomáhám ostatním, kteří o moji pomoc stojí.

Cítím, že jsem na nejlepší cestě.

vstřícslunci